Nasze ekspedycje:

 • Projektowe wycieczki po okolicy

  data: 16 października 2020 grupa: ŻÓŁTA (4L)
  W czasie naszego projektu przyglądamy się uważnie budynkom w naszej okolicy.
 • Podążamy ścieżką martwego drewna- 5latki w Parku Reduta!

  data: 12 października 2020 grupa: NIEBIESKA (5L)
  Projekt „Drzewo” zachęca nas do zagłębienia się w naturalne, zadrzewione miejsca, by w terenie zdobywać wiedzę w temacie projektowym. Tym razem dzięki inicjatywie mamy naszego przedszkolaka wybraliśmy się w miejsce niezwykłe! Do Parku Reduta, gdzie w głębi miejskiego parku wyznaczona została ścieżka martwego drewna…
 • Wycieczka do Wiosek Świata

  data: 09 października 2020 grupa: ŻÓŁTA (4L)
  Ludzie na całym świecie mieszkają w domach. Ale domy te różnią się między sobą. By dowiedzieć się, jak wyglądają domy w różnych zakąktach Ziemi, udaliśmy się na wycieczkę do Wiosek Świata w Krakowie, gdzie mogliśmy doświadczyć przez chwilę mieszkania w takich domach.
 • Gra terenowa 5-latkowych zdobywców!

  data: 24 września 2020 grupa: NIEBIESKA (5L)
  Tegoroczny pierwszy dzień jesieni postanowiliśmy powitać w terenie! Bo gdzie poznawać jesień i jej oblicze jak nie pośród jesiennych ulic i drzew? Pomogła nam w tym grupa 6-latków, która przygotowała dla nas niesamowita grę terenową.
 • Spacerownik 6latków!

  data: 06 września 2020 grupa: ZIELONA (6L)
  Wiele się zmieniło w ostatnim czasie. Każdy z nas stęskniony za przedszkolem i kolegami i koleżankami wyczekiwał dnia powrotu! Nasze buzie nie przestają się zamykać, a nasze ciała mają głód ruchu! Niestety na wiele wypraw i przygód musimy jeszcze chwilę poczekać.
kontakt:
olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl
tel. 516 194 960, 12 411 82 71
ul. Olszańska 15
31-517 Kraków
współpraca:
praca i staż
przedszkola firmowe