zapisy do przedszkola

Czesne i inne opłaty

OPŁATA REKRUTACYJNA (jednorazowa): 1800 zł

CZESNE (rok szkolny 2024 / 2025): 1780 zł / miesiąc

Czesne płatne jest 11 i pół miesiąca.
W przedszkolu nie stosuje się opłat dodatkowych poza wyżywieniem.

WYŻYWIENIE (śniadanie, obiad, podwieczorek): 16zł / dzień

Czesne płatne jest 11 i pół miesiąca. W przedszkolu nie stosuje się opłat dodatkowych poza wyżywieniem.

Przedszkole jest czynne przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-17.30, z wyjątkiem dwóch tygodni lipca. Przedszkole nie pracuje w dni ustawowo wolne od pracy, Wigilię (24 grudnia), 2 maja oraz w ewentualne dodatkowe dni wolne wynikające z Regulaminu Przedszkola.

W czesne wliczono wszystkie zajęcia programowe w niewielkiej grupie (maksymalnie 18 dzieci) pod opieką wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz psychologów - specjalistów na stałe zatrudnionych w przedszkolu. Kadra przedszkola podlega regularnej superwizji oraz licznym szkoleniom zewnętrznym, jest zatrudniana na umowach o pracę, nauczyciele stale dokształcają się i doskonalą w ramach wewnętrznego systemu ewaluacyjno – motywacyjnego.

W czesnym uwzględniono także wszystkie zajęcia rozwijające (różne w zależności od grupy wiekowej; około 5-7 rodzajów w tygodniu), m.in.: zajęcia tanecze, rytmiczne, język angielski, zajęcia sportowe, gimnastyka, warsztaty przyrodnicze, zajęcia teatralne, robotyka, ceramika, zajęcia twórcze, a także tematyczne poranki i popołudnia.

Nie ma dodatkowych opłat za wycieczki – także te dalsze oraz za wycieczki programowe w mieście z odwiedzaniem m.in. muzeów, teatru, zoo i bardziej zaskakujących miejsc. W czesne wliczono opłaty za warsztaty przeprowadzane w odwiedzanych miejscach, bilety wstępu, transport oraz przekąski.

Nie pobieramy dodatkowych opłat za podręczniki (z których korzystają starsze grupy - 5-6-latki) i liczne używane w przedszkolu do zajęć pomoce, prowadzone przez grupy projeky badawcze, wydruki przedszkolnych gazetek, przedstawienia i inne wydarzenia poza terenem budynku, zapraszanych gości a także podstawową opiekę logopedyczną (diagnoza).

W przedszkolu w ramach czesnego można korzystać z porad psychologów-specjalistów, prowadzona jest regularna diagnoza psychologiczna (gotowość szkolna, ryzyko dysleksji i inne wg potrzeb) a także organizowane są warsztaty psychologiczne i pedagogiczne dla rodziców.

WYŻYWIENIE (śniadanie, obiad, podwieczorek): 16zł / dzień
Rodzice naszych Przedszkolaków uzyskują dostęp do aplikacji, która umożliwia zamawianie posiłków, wybranie diety eliminacyjnej oraz rozliczanie opłat za wyżywienie bezpośrednio z cateringiem.