praca i staż w przedszkolu

Praktyki w naszym przedszkolu

W Kangurowym Przedszkolu można odbywać praktyki studenckie! Współpracujemy z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie skąd delegowani są studenci na praktyki ciągłe dwutygodniowe.

Przyjmujemy także studentów innych uczelni w kraju i za granicą.

Niezależnie od tego zachęcamy wszystkich zainteresowanych odbywaniem praktyk na zasadzie wolontariatu w naszym przedszkolu. Oferujemy praktykę w konkretnej grupie wiekowej przez okres jednego lub dwóch semestrów raz w tygodniu. Możliwa jest także obecność przez więcej dni w tygodniu, a wtedy skrócenie czasu praktyk do kilku tygodni.

Każdy praktykant otrzymuje opinię z praktyk w formie opisowej.

Absolwenci praktyk po uzyskaniu pozytywnej opinii (i posiadający odpowiednie wykształcenie) mają pierwszeństwo w ubieganiu się o pracę w Kangurowym Przedszkolu.

Osoby zainteresowane praktykami prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl

Praca w Kangurowym Przedszkolu

Poszukujemy nauczycieli z wykształceniem pedagogicznym i/lub psychologicznym. Osób z powołaniem do pracy z dziećmi i z pasjami poza zawodowymi, kreatywnych i chcących kreatywność rozwijać u innych.

Cenimy umiejętności interpersonalne takie jak: wrażliwość, empatia, umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy zespołowej, otwartość na drugiego człowieka. Motywację do pracy, zaangażowanie, gotowość do podejmowania różnego rodzaju wyzwań, chęć dalszego samorozwoju, umiejętność autorefleksji, analizy własnej pracy w kierunku jej doskonalenia, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków i umiejętności organizacyjne.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl

Aktualne oferty pracy

Obecnie nie mamy wakatów na żadnym stanowisku.

Mimo to chętnie przyjmiemy Twoje CV.

Prześlij je na adres:
olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl