Kangurowy Triathlon 2015 - Bieg i Rower

data: 22 maja 2015

W tym roku już po raz trzeci braliśmy udział w Kangurowym Triathlonie! W sobotnie przedpołudnie, 9 maja - spotkaliśmy się w pobliżu toru kajakowego przy Ośrodku Sportu i Rekreacji "Kolna". Zaczęliśmy od rozgrzewki, potem przyszedł czas na pierwsze wyzwanie - biegi. Głośny doping i gromkie brawa dodawały energii wszystkim - małym i dużym biegaczom. Po krótkiej przerwie ruszyliśmy na wycieczkę rowerową do przystani w pobliżu Opactwa Benedyktynów w Tyńcu. Tu czekał na nas poczęstunek - pyszne ciasto i napoje, a dla spragnionych ruchu najmłodszych uczestników ulubione zabawy sportowe. Po południu natomiast przyszedł czas na zmagania basenowe - tutaj podgórkowa reprezentacja pływaków miała całkiem niezłe czasy (rodzice na 200m i dzieci na 25m). Gratulujemy! Choć najważniejsza była wspólna zabawa i okazja by w aktywny sposób spędzić razem czas! Już zaczynamy odliczanie do kolejnego Triathlonu!