Zerówkowi detektywi

data: 12 września 2021 grupa: Zerówka
W minionym tygodniu Zerówkowicze zamienili się w detektywów, czyli... trenowali spostrzegawczość, starali się być dobrymi obserwatorami, a także ćwiczyli swoją pamięć.

Na początku tygodnia każdy z nas opowiadał kolegom i koleżankom o letnich przygodach - było to nie lada wyzwanie, które wymagało przypomnienia sobie wielu szczegółów z wakacji ponieważ rówieśnicy byli bardzo dociekliwi i zadawali mnóstwo pytań! Następnie postanowiliśmy jeszcze lepiej poznać przedszkole oraz nową zerówkową salę więc stworzyliśmy ich całkiem profesjonalne plany. Aby móc narysować plany oraz następnie korzystać z naszych map musieliśmy poznać znaczenie symboli. Okazały się one niezbędne podczas naszych zadań. Ćwiczyliśmy również znajomość kierunków - teraz już dobrze wiemy, która to jest lewa, a która prawa strona. Na koniec dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądał tydzień Zerówkowicza oraz wspólnie stworzyliśmy nasz grupowy kodeks. Na pewno pomoże on dbać o to, aby każdy z nas czuł się dobrze w Zerówce!