Inkubator pomieści jajka, z których wyklują się PISKLAKI!

data: 12 kwietnia 2019 grupa: 6-latki
To pierwszy wers naszej piosenki, która powstała z wielkiej miłości do jeszcze wtedy nienarodzonych piskląt :)

PODSUMOWUJĄC

Projekt jajko niesamowicie nas zaskoczył. Chyba sami nie zdawaliśmy sobie sprawy, na jak wiele sposobów można podziałać z jajkiem! Te cztery tygodnie były dla nas bardzo owocne, a poznana wiedza pozostanie w naszej pamięci na długo.

W tym miejscu jeszcze raz pragniemy podziękować  wszystkim ekspertom, którzy przyczynili się do rozkwitu naszej wiedzy. Dziękujemy mamie Viniego, mamie i siostrze Dominika, rodzicom Alexa, rodzicom Jerzyka oraz tacie Marysi. Poświęcony nam czas był niesamowicie cenny!

Po 21 dniach, terminowo, wykluły się długo wyczekiwane przez nas pisklaki! Przez cały ten okres skrupulatnie pilnowaliśmy optymalnych warunków w inkubatorze, aby  pisklęta rosły zdrowe i silne. W emocjach napisaliśmy dla nich piosenkę, którą, jak twierdzi Hania, pisklaki śpiewały z nami po wykluciu. A oto ona:

1. Inkubator pomieści jajka, z których wyklują się: PISKLAKI

Inkubator pomieści jajka, już wszystkie chcemy mieć: NA ŚWIECIE

Uuu…. – kiedy przyjdzie już ten dzień?

2. Bardzo chcemy by ciepło nasze dotarło do ich serc

Chcemy dla nich miłości wielkiej, by szybko wykluły się

Uuu… - aby już wykluły się

3. A gdy przyjdzie ten dzień szczęśliwy, wzruszenie złapie mnie

Wezmę pisklę, przytulę czuje i powiem KOCHAM CIĘ!

Uuu… - ach, jak mocno kocham Cię!

*melodia piosenki: „In the jungle”