Nasze ekspedycje:

 • Wycieczka do ZOO

  data: 29 maja 2017 grupa: ZIELONA (6l)
  W czasie projektu mieliśmy już okazję poznać i obserwować ptaki, które żyją w Polsce. Rozmawialiśmy także o różnych egzotycznych gatunkach, wiec aby móc je zobaczyć nie tylko na zdjęciu, wybraliśmy się na wycieczkę do zoo.
 • Ptaki w mieście - spotkanie z ekspertem.

  data: 20 maja 2017 grupa: ZIELONA (6l)
  Poszukując odpowiedzi na nasze pytania badawcze w środę postanowiliśmy spotkać się z pasjonatem ptaków. W tym celu wybraliśmy się na spacer po Parku Jordana, gdzie umówiliśmy się z dr inż. Mateuszem Okrutniakiem z Uniwersytetu Rolniczego, który z wykształcenia jest myrmekologiem, a z zamiłowania ornitologiem.
 • W Sklepie Zoologicznym

  data: 12 maja 2017 grupa: ZIELONA (6l)
  W piątek wybraliśmy się na naszą pierwszą projektową wycieczkę do Sklepu Zoologicznego Kakadu w Centrum Handlowym M1. Na miejscu przywitała nas pracująca tam Pani Agnieszka, która postanowiła nam opowiedzieć co nieco o ptakach domowych.
 • Wycieczka do MPO

  data: 19 kwietnia 2017 grupa: ZIELONA (6l)
  Kto rano wstaje… ten jeździ na wycieczki ;) Bo ta dzisiejsza była naprawdę “poranna”. Wyruszyliśmy bez spóźnialskich, by przekonać się jak pracuje MPO - oni też są gotowi na zadania od samego rana!
 • Wycieczka do gabinetu fizjoterapeutycznego

  data: 24 marca 2017 grupa: ZIELONA (6l)
  W poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące nas pytania o ludzkim ciele, udaliśmy się na wycieczkę do gabinetu fizjoterapeutycznego.
kontakt:
olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl
tel. 12 / 411 82 71
ul. Olszańska 15
31-517 Kraków
współpraca:
praca i staż
przedszkola firmowe