W ciągłym ruchu i twórczym działaniu!

Kadrę Kangurowego Przedszkola 2 przy ul. Olszańskiej stanowi 9 pań. Z wykształcenia jesteśmy pedagogami lub psychologami. Otwarta i codzienna wymiana spostrzeżeń, pomysłów na pobudzanie aktywności dzieci i rozwiązań bieżących sytuacji powoduje, że wzajemnie uczymy się i wciąż rozwijamy na gruncie zawodowym.

Okazji do wymiany doświadczenia w Przedszkolu jest dużo. Z pewnością pomocne są w tym Wewnętrzne Szkolenia, podczas których gościmy specjalistów z OTE Kangur oraz innych placówek, jak również fakt, że większość z nas szkoli się intensywnie indywidualnie. Dzięki temu uczymy się nowych metod pracy z dziećmi oraz konfrontujemy metody stosowane na co dzień z opinią i doświadczeniem specjalistów. By podnosić twórczą jakość zajęć i przedszkolnej codzienności, cyklicznie uczestniczymy w treningach twórczości. Odwołując się do naszej codziennej pracy z dziećmi, szukamy ich przełożenia na konkretne ćwiczenia i zadania jakie wykonujemy z przedszkolakami.

olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl
ul. Olszańska 15