Aktualności:

 • Nasza grupa kangurkowa- już CZTEROLATKOWA!

  data: 06 września 2019 grupa: ŻÓŁTA (4L)
  Kolejny rok szkolny przynosi wielkie zmiany! Przeprowadziliśmy się do nowej, żółtej sali, mamy nowe miejsca w szatni i na jadalni, w naszym planie zajęć pojawiły się ciekawe zajęcia dodatkowe, które powoli odkrywamy. W naszej grupie przywitaliśmy również nowego kolegę Leosia i Panią Krysię, która będzie naszą nową wychowawczynią w tym roku. Nie jesteśmy już najmłodszą kangurową grupą, gdyż w przedszkolu pojawiły się też nowe trzylatki! Wiele nowości, ale jedna rzecz wcale się nie zmieniła...nadal jesteśmy radosną, żywiołową i bardzo zgraną grupą!
 • Letnie przygody

  data: 30 czerwca 2019 grupa: ŻÓŁTA (4L)
  Koniec roku przedszkolnego przyniósł nam letnią i upalną pogodę, a na naszych zajęciach wiele okazji do poszukiwania wakacyjnych przygód.
 • Mamo, Tato! Popatrz jaki jestem samodzielny!

  data: 20 czerwca 2019 grupa: ŻÓŁTA (4L)
  Przez cały rok ćwiczyliśmy naszą samodzielność. Uczyliśmy się zasad właściwego postępowania w łazience, szatni, na spacerach… przyszedł czas, aby sprawdzić co tak naprawdę wiemy i umiemy oraz przekonać się czy zasłużyliśmy na miano kangurowych SAMODZIELNIAKÓW.
 • Dzieciaki górą, czyli o tym jak świętowaliśmy Dzień Dziecka

  data: 10 czerwca 2019 grupa: ŻÓŁTA (4L)
  Każdy przedszkolak ma w trakcie roku kilka dat, na które czeka z utęsknieniem: imieniny Mikołaja, swoje urodziny i z pewnością…Dzień Dziecka! Właśnie to święto mieliśmy okazje hucznie i radośnie obchodzić w naszym przedszkolu na początku czerwca.
 • Świętujemy Dzień Rodziny

  data: 02 czerwca 2019 grupa: ŻÓŁTA (4L)
  Niezwykle zmobilizowane Trzylatki długo wymyślały formę jaką mogły by obdarować swoich rodziców z okazji zbliżających się świąt Dnia Mamy i Taty. Podczas warsztatów teatralnych, powstała niewielka sztuka- wariacja na temat bajki „ Trzy świnki”, a było to tak…
kontakt:
olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl
tel. 516 194 960, 12 411 82 71
ul. Olszańska 15
31-517 Kraków
współpraca:
praca i staż
przedszkola firmowe