Aktualności:

Warsztaty teatralne, spektakl oraz wybór tematu projektu

data: 26 marca 2021 grupa: POMARAŃCZOWA (3L)
Za nami kolejne tygodnie marca, które skupiały się wokół warsztatów teatralnych oraz poszukiwaniu oznak wiosny w bliższej i dalszej okolicy kangurowego przedszkola.

Wiosna pomału przychodzi na polu, a u nas w sali zawitała na dobre! Pojawiły się motyle, kolorowe kwiaty, a na gałęziach przyfrunęły gile. Oznak wiosny poszukujemy nie tylko w naszym ogrodzie, ale także podczas spacerów. Najbliższą okolicę przedszkola znamy bardzo dobrze, dlatego teraz zaczynamy spacerować coraz dalej! Ćwiczymy nasze nogi, a przy okazji odkrywamy nowe miejsca.

Odwiedziła nas p. Dagmara z Teatru Figur. Wraz z nią zamienialiśmy się w różne zwierzęta m.in. w małe pisklaki i w duże słonie. Świetnie się przy tym bawiliśmy. Mieliśmy okazję obejrzeć spektakl pt. „Skrzaty” z Teatru Figur. Przedstawienie dostarczyło nam dużo śmiechu. To była niesamowita przygoda!

Powoli zbliża się nasz pierwszy projekt. Wspólnie zastanawialiśmy się nad tematem. Wybór był trudny, ponieważ jesteśmy ciekawi i dociekliwi, dużo rzeczy nas interesuje i fascynuje. Po burzy mózgu, kilku propozycjach, przyszedł czas na głosowanie. Z radością ogłaszamy, że naszym pierwszym, 3latkowym projektem, będą: INSTRUMENTY MUZYCZNE!

Nie możemy się doczekać kiedy rozpocznie się projekt!

Więcej aktualności…
kontakt:
olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl
tel. 516 194 960, 12 411 82 71
ul. Olszańska 15
31-517 Kraków
współpraca:
praca i staż
przedszkola firmowe