Aktualności:

Porozmawiajmy o uczuciach.

data: 08 maja 2020 grupa: ŻÓŁTA (4L)
Przez ostatnie dwa tygodnie przedszkolaki z grupy żółtej postanowiły dowiedzieć się czegoś o sobie. Poznawanie siebie to zadanie bardzo ciekawe, my skupiliśmy się głównie na naszych emocjach.

Na początku poznaliśmy Pana Humorzastego i dowiedzieliśmy się jakie emocje przeżywał w ciągu dnia. Było ich bardzo dużo! Co więcej, dowiedzieliśmy się od Pani Karoliny, że tak naprawdę każdy z nas przezywa emocje i ważne jest żeby umieć je nazwać, rozmawiać o nich i wiedzieć jak się zachowywać, aby przy przeżywaniu naszych emocji nie robić nikomu krzywdy. Następnie Pani Marta opowiedziała co nieco o smutku, złości i strachu. Razem szukaliśmy sposobów na to żeby niektóre emocje, np. smutek czy złość, nie gościły w nas zbyt długo. A pomysłów mieliśmy mnóstwo! Stworzyliśmy eliksir radości, tor przeszkód na pokonywanie złości i nawet w zabawach ruchowych nie zabrakło wypędzania strachów.

W międzyczasie pamiętaliśmy też o majówkowym odpoczynku, braniu udziału w zajęciach dodatkowych, w tym świętowaniu z Panią Moniką Międzynarodowego Dnia Tańca! Już nie możemy doczekać się kolejnych zajęć i przewidzianych dla nas aktywności, na które czekamy w gotowości!

Więcej aktualności…
kontakt:
olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl
tel. 516 194 960, 12 411 82 71
ul. Olszańska 15
31-517 Kraków
współpraca:
praca i staż
przedszkola firmowe