Jak wnuczkowie i wnusie z grupy żółtej obchodzili Dzień Dziadków!

data: 23 stycznia 2020 grupa: ŻÓŁTA (4L)
Czas przed feriami był doskonałą okazją, by zaprosić do naszego przedszkola Babcie i Dziadków. Podczas jasełkowego występu mogliśmy podzielić się z nimi, tląca się w nas jeszcze, bożonarodzeniową atmosferą.

By właściwie przygotować się do świętowania postanowiliśmy samodzielnie wykonać prezenty. Tym razem otworzyliśmy w naszej sali Fabrykę Mydeł. Wystarczyło tylko kilka składników, a wspólnie wyczarowaliśmy cytrusowe mydełka! Każdy z nas ochoczo i z wielką ciekawością zabierał się do pracy. Prócz prezentów postaraliśmy się również być gościnnymi gospodarzami naszego przedszkola i zadbaliśmy o poczęstunek- czekoladowy piernik i mandarynki z lokalnego sklepiku, które samodzielnie kupiliśmy.

Staraliśmy się również zastanowić nad tym jakie dzieciństwo mieli nasi dziadkowie, czym się bawili lub podzielić się z grupą opowieściami o tym jak lubimy spędzać czas w towarzystwie naszych dziadków.

Wręczone prezenty, piosenka z okazji święta Dziadka i Babci oraz najsłodsze wnuczkowe całusy okazały się być wzruszającym prezentem! Mamy nadzieję jeszcze ugościć naszych Dziadków i Babcie w kangurowym przedszkolu. Jak co roku  serdecznie zapraszamy Dziadków kangurowych przedszkolaków, by podzielili się z nami swoim czasem i zdolnościami. Wnuczkowie będą czekać na wspólne czytanie, opowiadanie, majsterkowanie czy inne inspirujące lub żywiołowe działania. Zapraszamy!

olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl
tel. 516 194 960, 12 411 82 71