Aktualności:

Grudniowo i świątecznie

data: 23 grudnia 2019 grupa: ŻÓŁTA (4L)
Ostatni miesiąc roku jest dla nas niezwykle ważny. Uczymy się tradycji bożonarodzeniowych, wykonujemy zadania z kalendarza adwentowego i oczekujemy w naszym przedszkolu specjalnych gości!

Na początku grudnia odbyło się niezwykle wyczekiwane spotkanie ze Świętym Mikołajem. Prócz radości z prezentów mieliśmy również sporą niespodziankę, gdy odwiedził on naszą grupę, by osobiście się z nami spotkać! To było niezwykłe przeżycie- niektórzy z nas byli podekscytowani, inni onieśmieleni…ale każdy z nas był bardzo dumny, że mogliśmy mu podarować skrzynkę dobrych uczynków, której zawartość zbieraliśmy w ostatnim tygodniu. Trafiały tam zapisane uczynki, które robiliśmy dla naszych bliskich lub w przedszkolu- dla kolegów i koleżanek, a nawet Pań. Każda karteczka miała niezwykłą wartość, bo kryło się za nią miłe wydarzenie, w którym staraliśmy się myśleć o innych.

Lubimy być obdarowywani, ale uczymy się wraz z naszymi rodzinami jak sami możemy dawać dary. Nasza grupa wspaniale się zmobilizowała i niezwykle ofiarnie dołączyliśmy do akcji „Fabryki Dobra”. Nasz wspólny prezent wraz z pięknym listem trafił pod świąteczną choinkę Julki! Dziękujemy

Grudzień to także czas świątecznych spotkań. Na to jasełkowe, rodzinne czekaliśmy z niecierpliwością. To było trudne, artystyczne wyzwanie. Każdy z nas wcielił się w jakąś rolę, śpiewaliśmy, tańczyliśmy i pierwszy raz podczas przedstawienia stworzyliśmy orkiestrę do najwspanialszego chóru na świecie!- naszych Rodziców oczywiście:)

Miło wspominamy wspólną herbatkę i rozmowy przy pierniku, oraz moc świątecznych życzeń! Przed nami Nowy Rok…ciekawe jakie przygody czekają na nas w 2020 Roku…?Jesteśmy pełni ciekawości i gotowi do nowych wyzwań!

Więcej aktualności…
kontakt:
olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl
tel. 516 194 960, 12 411 82 71
ul. Olszańska 15
31-517 Kraków
współpraca:
praca i staż
przedszkola firmowe