Aktualności:

Zerówkową przygodę czas zacząć!

data: 06 września 2019 grupa: POMARAŃCZOWA (6l)
Za nami pierwszy tydzień września - jako grupa sześciolatków.

     Nowy rok rozpoczęliśmy nie tylko od zapoznania się z salą, czy zabawkami, ale także od uświadomienia sobie, jakie wyzwania czekają na nas w tym ostatnim roku przed rozpoczęciem nauki w szkole!

     Bardzo ważnym elementem do zrealizowania zaraz na początku tygodnia było ustalenie zasad. Dzięki nim będziemy mogli bezpiecznie bawić się w atmosferze wypełnionej szacunkiem do siebie nawzajem. Każdy z nas namalował to, co dla niego jest istotne, a wraz z Paniami ustaliliśmy kilka wspólnych zasad – wszystkie zostały umieszczone na tablicy, tak by podczas spędzania wspólnego czasu były dla nas wyznacznikiem dobrego zachowania.

     Uwagę najbardziej przykuły nasze podobizny, które przypominają o dniu urodzin, ale także uczą nas kolejności pór roku, czy miesięcy. W minionym tygodniu każdy z nas wykonał papierową babeczkę, która w dniu urodzin zawiśnie obok naszego portretu.

     W poniedziałek odbyły się pierwsze zajęcia z robotyki – byliśmy naprawdę zachwyceni i tym bardziej nie możmy doczekać się kolejnych zajęć.

     Mamy ogromną nadzieję, że nadchodzący rok pozwoli nam nauczyć się i doświadczyć wiele dobrego, co zaowocuje podczas szkolnej przygody…

Więcej aktualności…
kontakt:
olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl
tel. 516 194 960, 12 411 82 71
ul. Olszańska 15
31-517 Kraków
współpraca:
praca i staż
przedszkola firmowe