Podsumowanie projektu SERCE

data: 15 kwietnia 2019 grupa: ZIELONA (6l)
Ostatni sześciolatkowy projekt właśnie dobiegł końca.

W minionym tygodniu skupiliśmy się na przygotowaniach do prezentacji naszego osatniego już w przedszkolu projektu. Jako najstarsza grupa chcieliśmy, aby nasz projekt był wyszukany i nie tuzinkowy. Z pomocą pań, które bardzo nas wspierały podczas wyboru- wygrał projekt SERCE. Przez cały miesiąc odwiedzaliśmy różne miejsca, spotykaliśmy się z różnymi ekspertami oraz jeżdziliśmy na różne wycieczki związane z sercem. Wiele informacji okazało się dla nas nowych i bardzo przydatnych. Przypomnieliśmy sobie zasady udzielania pierwszej pomocy, co w praktyce jest umiejętnością niezwykle ważną. I tak minął nam miesiąc wspaniałej zabawy, zajęć i spotkań. Przyszedł czas na preentację. Wspólnie wymyśliliśmy "Rap o sercu", a z naszej sali zrobiliśmy Muzeum Serca, do którego z wielką radoścą zaprosiliśmy rodziców. Opowiadaliśmy o naszych umiejętnościach i jako eksperci w dziedzinie serca mogliśmy zweryfikować wiedzę naszzych rodziców. Zabawy było co nie miara. A na poczęstunek zrobiliśmy oczywiście coś pysznego...ciasteczka w kształcie serca. Jeszcze długo będziemy pamiętać tę miłą chwilę.

olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl
tel. 516 194 960, 12 411 82 71