Podsumowanie "Projektu Owad"

data: 29 października 2018 grupa: NIEBIESKA (5l)
Nawet nie wiemy kiedy minęły cztery tygodnie naszej projektowej przygody z owadami!

Z wypiekami na twarzy czekaliśmy na podsumowanie, w którym mogliśmy pochwalić się naszą wiedzą i ciekawostkami o tych małych stworzeniach. Wspólnie ustaliliśmy, co chcemy przedstawić, jakie piosenki i wierszyki najbardziej przypadły nam do gustu i w jakie owady się wcielimy!Wszystkie biedronki i żuki zwarte i gotowe trenowały, ćwiczyły i śpiewały, w każdym możliwym miejscu! Udekorowaliśmy naszą salę samodzielnie wykonanymi plakatami, pracami i modelami owadów z plasteliny. Samodzielnie także wykonaliśmy smaczną część naszego podsumowania, czyli poczęstunek. Występ udał się nam znakomicie! Piosenki, wierszyk i taniec wyszedł nam mistrzowsko! Po uśmiechach na ustach Rodziców i gromkich brawach mamy pewność, że wszystkim nam się podobało! Projekt „Owad” był zdecydowanie strzałem w „10”!

olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl
tel. 516 194 960, 12 411 82 71