Aktualności:

Kangurowy Świat

data: 06 września 2019 grupa: 3 latki grupa żółta
Miniony tydzień upłynął pod znakiem zabaw z naszym ulubionym przyjacielem Kangurkiem. Mieliśmy okazję, by na nowo odkryć wszystkie zakamarki naszego przedszkola i pokazać je naszym nowym kolegom.

W ostatnim czasie dołączył do nas trzeci już w naszej grupie Mikołaj, Staś oraz Ala. Czekamy jeszcze tylko na Bruna i cała nasza grupa będzie już w komplecie!

Od czasu do czasu sami zamienialiśmy się w kangurki, by poznać ciekawe, kangurowe zabawy. Sprawdzaliśmy, jak szybko potrafimy schować się w kangurowym domku, jak wysoko i jak daleko potrafimy skakać. Poznaliśmy inne zwierzaki – przyjaciół Kangurka. Ozdobiliśmy plasteliną papierowe rybki i wymyśliliśmy dla nich imiona. Kołysząc się w kocyku sprawdzaliśmy, „jak czuje się ryba w wodzie” ;)

Kangurek przypomniał nam barwy tęczy i przygotował dla nas tęczowe zabawy. Wyruszyliśmy z nim w podróż pociągiem (oczywiście wcześniej spakowaliśmy plecak). Ostatniego dnia dotarliśmy nawet do Krainy Guzików... Pomogliśmy Kangurkowi odnaleźć guziki, które zgubił w naszej sali. Wykonaliśmy z nich odzoby, a także przeszliśmy guzikowy tor przeszkód.

Więcej aktualności…
kontakt:
a.larysz@kanguroweprzedszkole.edu.pl
tel. 12 / 425 28 18
ul. Hofmana 9
31-210 Kraków
współpraca:
praca i staż
przedszkola firmowe