Zawody naszych Rodziców

data: 31 maja 2019 grupa: 2.5 latki grupa żółta
Ten tydzień był dla nas bardzo intensywny. Sporo czasu poświęciliśmy na przygotowania do naszego występu zaplanowanego na zakończenie roku. Wytrwale uczyliśmy się wierszyków i nowych piosenek.

Dodatkowo w tym tygodniu rozmawialiśmy o zawodach, jakie wykonują nasi rodzice. Próbowaliśmy wcielić się w role naszych rodziców i zobaczyć, czym zajmują się po odprowadzeniu dzieci do przedszkola. Największą atrakcją była dla nas wizyta gościa – Tata Mikołaja przyszedł do nas, aby opowiedzieć nam o swojej pracy. Oglądaliśmy interesujące narzędzia. Wspólnie skonstruowaliśmy także rurociąg, przez który jednak na początku nie chciała przepłynąć woda. Dzięki specjalnej kamerze zobaczyliśmy, że rury są zatkane i trzeba je udrożnić. Przelewanie wody przez rurociąg było dla nas ogromną frajdą!

a.larysz@kanguroweprzedszkole.edu.pl