Świąteczne wspomnienia

data: 29 grudnia 2017 grupa: 4 latki grupa niebieska
W trakcie krótkiego poświątecznego tygodnia, bawiąc się w grupie mieszanej wiekowo wspominaliśmy nasze świąteczne "przygody".

Dzieci opowiadały co udało się im znaleźć pod choinką. Okazało się, iż dzieci otrzymały przeróżne prezenty - jedne zostawił Mikołaj, inne Gwiazdka, inne Aniołek a jeszcze niktórzy otrzymali podarek od Dziadka Mroza. Wszyscy starali się przypomnieć sobie ulubioną kolędę i wspólnie ją zaśpiewać. Dzieci próbowały wcielić się także w role Kolędników - Wędrowników. Nie zabrakło chętnych do przebrania się za diabełka, króla, turonia, aniołka czy gwiazdora oraz niosącego szopkę. Po przebraniu wszyscy chodzili od drzwi do drzwi (naszej sali) i prezentowali swoje zdolności wokalne. Dzieci kolorowały także barwnie postaci kolędniów.

a.larysz@kanguroweprzedszkole.edu.pl