Co nowego w grupie i w przedszkolu?

data: 09 września 2017 grupa: 4 latki grupa niebieska
Pierwszy tydzień nowego roku przedszkolnego upłynął naszej grupie na tworzeniu plakatu grupowych zasad, sprawdzania co to znaczy współpracować oraz odkrywaniu jeszcze niepoznanych zakątków naszej sali.

Dzieci z zapałem i zaciekawiem przyglądały się również wrześniowemu portretowi przewodniemu. "Teatr dziecięcy" Tadeusza Makowskiego okazał sie doskonałą okazją do zabawy w grupowe teatralne kalambury oraz rozmowy na temat kukiełek oraz aktorów. W ciągu pierwszego tygodnia września odświeżyliśmy nie tylko zadasy panujące w samym przedszkolu ale i te, które potrzebne są nam podczas spacerów do lasu. Udało nam się również upiec ciasto na spotkanie Rodziców, a niektórym nawet spróbować go po zebraniu;-)

a.maslarz@kanguroweprzedszkole.edu.pl