Ośrodek Twórczej Edukacji Kangur

• Rozpoczynamy zapisy do nowych grup dla 2 latków, 2,5 latków oraz 3 latków!

data: 23 stycznia 2014 dla: najmłodszych

Podstawową formą pracy w Kangurze jest ciekawa zabawa nastawiona na twórczą aktywność dzieci i prowadzących. Jest to zabawa, która w sposób dostosowany do wieku dzieci, ma na celu wyrobienie określonych nawyków w myśleniu i działaniu. Chcemy aby dzieci nie bały się myśleć i działać twórczo, aby miały wiele pomysłów, które umieją zrealizować wśród rówieśników. Oczywiście zawsze pamiętamy o potrzebach i możliwościach dziecka w określonym wieku i dobieramy treść zajęć tak, aby była jednocześnie atrakcyjna i wyprzedzająca "o krok" umiejętności dziecka w danym obszarze.

Zabawy z rówieśnikami, niedługie ale cykliczne zajęcia, odbywające się w bezpiecznej atmosferze są dla dzieci najlepszym sposobem przygotowania do edukacji przedszkolnej!

2 latki (zajęcia z opiekunami)

wtorki 10.00-11.30

środy 17.00-18.30

2,5 latki

• wtorki 10.00-11.15
    • środy i piątki ( spotkania dwa razy w tygodniu) 10.00-11.15

Kangurowe Przedszkole ul. Olszańska 15

• piątki 17.00-18.15

Kangurowe Przedszkole ul. Podgórki Tynieckie 106

• poniedziałki 17.00-18.30

3 latki

• czwartki 17-18.30
    • środy i piątki ( spotkania dwa razy w tygodniu) 10.00-11.15

Podczas, umówionej specjalnie dla Państwa, rozmowy zapisowej odpowiemy na wszystkie pytania i opowiemy o naszych metodach pracy.

• Wakacje w KANGURZE

data: 11 lipca 2013 dla: Wakacje w KANGURZE

Wakacje w Kangurze

W trakcie wakacji zapraszamy wszystkie dzieci na letnie zajęcia do Kangura!
    Bez względu na wiek, każdy znajdzie coś dla siebie.

• 2 latkom wraz z Rodzicami oraz 2,5 latkom proponujemy cykliczne rozwijające zajęcia raz w tygodniu.
    • Przedszkolaki  i dzieci w wieku szkolnym zachęcamy do udziału w warsztatach popołudniowych:
      „Myślącej Gimnastyce,  "5 dni z Teatrem", „Literkowo” i „Archipelag wartości”.
    • Organizujemy też półkolonię dla dzieci w wieku  szkolnym w Podgórkach Tynieckich
       w terminie: 22-26 lipca.

Więcej informacji: http://www.kangur.edu.pl/kangur/wakacje2013.php

• Zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2013/14

data: 11 lipca 2013 dla: Zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2013/14

Na naszych zajęciach, korzystając z wiedzy z zakresu psychologii i pedagogiki twórczości dbamy o rozwój twórczego myślenia i o harmonijny rozwój dziecka .

Dzieci od 2 latków do 5 latków zapraszamy na Twórzce Zabawy Rozwijające

6-latków i uczniów zapraszamy na zajecia w Szkole Twórczego Myślenia

KSZTAŁCĄCA ZABAWA

MAŁE GRUPY

Bawimy się i pracujemy w tworzących klimat bezpieczeństwa małych grupach do 12 dzieci. Szczegółowe plany zajęć dla grup dostosowujemy na bieżąco do możliwości dzieci na podstawie ciągłej i twórczej obserwacji. Szanujemy indywidualność każdego dziecka.
    Chcemy bowiem, by KAŻDE dziecko na naszych zajęciach miało szansę na odnoszenie sukcesów, które budują jego poczucie własnej wartości

AUTORSKI PROGRAM

Już piętnasty rok doskonalimy autorski, niezwykły program.

Każda grupa wiekowa realizuje szczegółowe cele adekwatne do wieku, zawsze nadrzędnym celem jest rozwijanie u dzieci kompetencji kreatywnej, czyli umiejętności twórczego i samodzielnego myślenia i działania.

RZETELNA KADRA I NAUKOWE PODSTAWY

Zajęcia prowadzi stały, zgrany i wykwalifikowany zespół.

Zapewniamy profesjonalne, obiektywne i zindywidualizowane podejście do wszystkich uczestników naszych zajęć.

Dbamy o rzetelność naszej pracy; nie tylko nasze i Państwa obserwacje, ale też badania psychologów i pedagogów pokazują, że nasze zajęcia naprawdę przynoszą efekty: dzieci są bardziej twórcze, mają więcej pomysłów, płynniej myślą.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem dziecka w zajęciach prosimy o kontakt z nami w celu rezerwacji miejsca.

Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 12 421 49 56

lub drogą elektroniczną wysyłając e-maila: kangur@kangur.edu.pl

lub korzystając z naszej strony internetowej :http://www.kangur.edu.pl/kangur/zgloszenie.php

Przy zapisie prosimy o podanie: grupy wiekowej, imienia i nazwiska dziecka, dokładnej daty urodzenia dziecka oraz telefonu kontaktowego do Państwa.

Serdecznie zapraszamy!

a.maslarz@kanguroweprzedszkole.edu.pl